Επίδειξη Λεωφορείου Υδρογόνου
24 Μαΐου 2024 2024-05-24 9:45Επίδειξη Λεωφορείου Υδρογόνου
Αγαπητοί φίλοι και φίλες,
σας προσκαλούμε την Κυριακή 26/5/2024 στις 10:00πμ στο Πανεπιστήμιο στη ΖΕΠ Κοζάνης για να δούμε από κοντά και να γνωρίσουμε μαζί ένα από τα πρώτα λεωφορεία υδρογόνου που έχουν έρθει στη χώρα μας. Η εκδήλωση διοργανώνεται στα πλαίσια του Μεταπτυχιακού Προγράμματος Σπουδών «Επιστήμη και Τεχνολογίες Υδρογόνου» του Πανεπιστημίου Δυτικής Μακεδονίας και υποστηρίζεται από σημαντικούς χορηγούς όπως το Υπουργείο Μεταφορών, το Cluster Βιο-οικονομίας και Ενέργειας (CluΒΕ), η Motor Oil, η Coral Gas, η Hellenic Hydrogen, ο ΟΑΣΘ, τα ΚΤΕΛ Κοζάνης κ.α.
Με εκτίμηση,
Δρ. Δουβαρτζίδης Λ. Σάββας
Αναπληρωτής Καθηγητής
Διευθυντής του ΜΠΣ «Επιστήμη και Τεχνολογίες Υδρογόνου»
Πανεπιστήμιο Δυτικής Μακεδονίας
Σχετικά Άρθρα
Πρόγραμμα Παρουσιάσεων Μεταπτυχιακών Εργασιών
Ιούλ 15, 2024
2nd Hydrogen Summer ScH2ool από 1 έως 5 Ιουλίου 2024
Ιούλ 02, 2024
Αξιολόγηση Διδακτικού Έργου Θερινού Εξαμήνου 2023-2024
Ιούν 18, 2024
Αναζήτηση
Κατηγορίες